Yaklaşan Etkinliklerimiz

img_9152.jpg

18 Ocak Cuma, saat 20.00 Birce Sinem Tezer ile “Kışa Özel Restoratif Yoga Çalışması” Yorgun Zihinler& Yorgun Bedenler için: Her seviyeye uygun bir çalışmadır, daha önce hiç Yoga yapmadıysanız bile bu çalışmaya katılabilirsiniz.
Kayıt& Bilgi için lütfen tıklayınız.

2 Şubat Cumartesi, saat 12.30 Ece Ekincioğlu ile Doğru Nefes& Stres, Kaygı, Öfke, Uyku ve Konsantrasyon Sorunları için Nefes Teknikleri: Gündelik yaşam enerjinizi yükseltmek, kolayca uygulayabileceğiniz teknikler ile stres, kaygı, öfke gibi halleri hafifletmeyi öğrenmek için bu çalışmaya katılabilirsiniz.
Kayıt& Bilgi için lütfen tıklayınız.

3 Şubat Pazar, saat 12.30 Devrim Öztürk ile Hamilelik Boyunca Günlük Yoga, Meditasyon ve Nefes Uygulamaları Atölyesi: Doğuma kadar, tüm hamilelik süreci boyunca evinizde güvenle yapabileceğiniz yoga duruşlarını; kaygıyı, stresi azaltan, etkili ve uygulaması kolay meditasyon ve nefes tekniklerini detaylı olarak öğrenmek için bu çalışmaya katılabilirsiniz.
Kayıt& Bilgi için lütfen tıklayınız. 

8 Şubat Cuma, saat 20.00 Birce Sinem Tezer ile 4 haftalık Yoga Başlangıç Kursu: Yoga ilk kez başlayacaksanız, güvenle temel bilgileri öğrenmek için bu kursa katılmanızı tavsiye ediyoruz.
Kayıt& Bilgi için lütfen tıklayınız.

17 Şubat Pazar, saat 14.00 Zuhal Özyurt ile Kundalini Yoga& Meditasyon Atölyesi, Mantralarla Şifa: Sesinizin, gün içinde kullandığınız sözcüklerin gücünü fark etmek, sesinizin gücünden faydalanmak, tüm bedeninizi Kundalini Yoga tekniği ile rahatlatmak ve tazelemek adına bu çalışmaya katılabilirsiniz.
Kayıt& Bilgi için lütfen tıklayınız. 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s