Online Yoga Uzmanlık Programımız 6 Kasım’da başlıyor

Yoga yapmayı seven, yoganın faydasını hayatına katmak, yoga bilgisini sağlam bir temel üzerine kurarak paylaşmak isteyenlere yönelik online program Kasım’da Ece Ekincioğlu ile başlıyor. 

Sağlığınızı ve yaşam kalitenizi desteklemek için Yoga, Meditasyon, Nefes ve Mindfulness çalışmalarını düzenli olarak uygulamak, bu pratiklerin gündelik hayatınızın bir parçasına dönüşmesini istiyorsanız bu programa katılabilirsiniz. 

Kendinizle ve hayatınızla daha verimli, dengeli ve huzurlu bir ilişki kurmak, yaşamınızı içeriden nefes ve yaşam enerjisiyle desteklemek adına bu programı tercih edebilirsiniz. 

Bu program sayesinde tüm bedeniniz güç ve esneklik kazanacaktır, ancak bu kazancın Yogaya bir “performans, akrobasi, estetik” kaygısıyla yaklaşmadan, Yoganın fiziksel faydalarıyla gelen zihinsel ve ruhsal farkındalık eşliğinde gerçekleşmesi amaçlanır. Pratik ve teorik bilgiler eşliğinde, zihnen ve ruhen de Yoganın gündelik hayata kattığı denge, berraklık ve ferahlık program içeriğinin temelini oluşturur. 

Yoga dersleri vermek veya kendi yoga pratiğinizi derinleştirmek için bu eğitime katılabilirsiniz. Bu programın pratik kısmı, teori kısmı kadar önem taşımaktadır. Yoga, pratiğe dayanan bir bilgi sistemidir. Ece Ekincioğlu’nun Yoga dersleri, öncelikle güvenli ve işlevsel pratik, bilinçli farkındalık (mindfulness) ve öz şefkat (self-compassion) yaklaşımı üzerine temellenmiştir. 

Tüm detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s