06-10 Haziran 2018, Datça Yoga Tatili

 

dat1dat2dat3dat4Masmavi Bir Yoga Tatili Datça’da Seni Bekliyor !

Baraka Yoga olarak bu sene 5. kez Datça Yoga Kampı’nda buluşuyoruz. 

Denizin hemen kenarında, masmavi bir gökyüzünün tam altında, nefes ve beden ile baş başa kalmak için 06-10 Haziran’da Datça Ovabükü’ndeyiz…  

Devrim Öztürk ve Ece Ekincioğlu eğitmenliğinde gerçekleşecek bu tatile katılarak,

 • Her sabah masmavi denizin kenarında harika bir manzara eşliğinde yoga  yaparak güne başlayabilir, her akşam üzeri rahatlatıcı ve dinlendirici nefes, meditasyon ve derin gevşeme çalışmaları ile gününüzü tamamlayabilirsiniz.
 • Kalan zamanınızı deniz, güneş, kumsal ve doğa eşliğinde keyifle dinlenerek geçirebilirsiniz. Bol bol yüzmek, güneşlenmek, Datça’nın lezzetli yemekleriyle sağlıkla beslenmek, Ovabükü’nün huzur dolu rüzgarına karşı kitabını okumak bu tatilde mümkün.
 • Sabah ve akşamları gerçekleşecek derslerde, yoga, nefes ve meditasyon çalışmaları ile başta omurganız olmak üzere tüm bedeninizi güçlendirecek ve rahatlatacak çalışmalar gerçekleşecektir. Sabahları sizi güne hazırlayacak, canlandıracak dersler, akşamları ise daha dinlendirici, rahatlatıcı dersler yer alacaktır.

*** Kampta gerçekleşecek yoga dersleri her seviyeden katılımcı için uygundur. Ders içeriğine ait sorularınız varsa lütfen bizimle iletişime geçiniz.*** 

Daha önce gerçekleşen Datça Yoga Tatili Fotoğrafları için tıklayınız:

 

Ücretler:


Yoga Etkinlik Ücreti ve Konaklama Ücreti ayrıdır.
Konaklama ücreti, katılımcılar tarafından Melinda Pansiyon’a kredi kartı veya nakit şekilde etkinlik tarihinde ödenebilir.

Rezervasyonun gerçekleşmesi için, yoga ücretinin ödenmesi gerekmektedir.

Katılım sayısı sınırlıdır.

 • Yoga Kamp Ücreti: 06-10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek, yoga çalışmalarının ücreti kişi başı 580 TL olup, tüm yoga, nefes teknikleri ve meditasyon uygulamaları bu ücrete dahildir. Her sabah ve akşam üzeri Yoga dersleri gerçekleşecektir (meditasyon, nefes, gevşeme çalışmalarını içeren dersler).
 • Konaklama ücreti: 4 gece 5 gün için, kişi başı 640 TL’ dir. (2 ya da 3 kişilik odalarda)
 • Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Tüm içecekler ve öğle yemekleri ekstradır.
 • Tüm odalarda tuvalet ve duş bulunmaktadır.
 • Kampa girişte odaya yerleşme saati 14.00 ve kamptan çıkışta odaları boşaltma saati öğlen 12.00’dir.
 • Rezervasyonlar ön kayıt yatırıldıktan sonra kesinleşmektedir.
 • Katılım sayısı sınırlı olduğu için en geç 6 Mayıs 2018 tarihine kadar kesin rezervasyon yapılması gerekmektedir.

Kampa Ulaşım: Ulaşım katılımcılara aittir.
Uçakla: Hangi şehirden gelecekseniz, Dalaman Havalimanı’na gelip, havalimanından Marmaris’e Havaş servisiyle gidip, oradan Datça otobüsüne aktarma yaparak Datça otogarına ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşa binerek Ovabükü’ne gelebilirsiniz.

Otobüsle gelecek olanlar: Hangi şehirden gelecekseniz , Datça Otogara otobüsle gelmek mümkündür. Ulusoy, Pamukkale gibi firmaların gece otobüslerini tercih ederek, sabah Datça Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşla, Ovabükü’ne gelebilirsiniz.

Arabayla eğer Bodrum’dan geliyorsanız: Körmen Koyuna varan Datça feribotuyla gelip feribot servisiyle ya şehir merkezine ulaşıp oradan Datça merkezden yaklaşık 20 dakika içinde Ovabükü’ne ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Bizim önerimiz kısa ve rahat bir yolculuk için uçakla Dalaman’a gelmenizdir. Eğer uçakla gelmeyi düşünüyorsanız, uygun fiyatlı bilet alabilmek için en kısa zamanda biletinizi almanızı tavsiye ederiz.

Uçak ile gelecek ve dönecek katılımcılarımız için uçuş saati önerimiz olacaktır. Yaklaşık aynı saatte havaalanında olan katılımcılar için, Dalaman’dan kalacağımız yere direk ulaşım seçeneği ayarlanacaktır.

 

 

Diğer Bilgiler

 • Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.
 • İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.
 • Önkayıtlarda para iadesi yapılmaz. Kamp eğitmenler tarafından iptal edildiğinde, ücret iade edilir. Aksi takdirde iade yapılmamaktadır.
 • Bilgi ve kayıt için:

  Telefon: 0554 404 34 34 –  0537 648 71 79

  Email: barakayoga@gmail.com

  Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

 

Reklamlar