10-13 Mayıs 2018 Kazdağları Yoga Kampı

IMG_7738

10-13 Mayıs 2018 Kazdağları Yoga Kampı

Devrim Öztürk& Ece Ekincioğlu ile

Doğanın en güzel hali, bol oksijen için Kazdağları’nda buluşuyoruz…

10-13 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Kazdağları Yoga ve Meditasyon Kampı’nda, Devrim Öztürk ile Ece Ekincioğlu’nun yoga serileri ile keyifli bir yoga tatili yaşayın.

Kazdağları’nın tertemiz havası, yemyeşil doğası eşliğinde, 4 gün boyunca her sabah ve akşam üzeri yoga çalışmaları sizleri bekliyor. Kamp süresince, özellikle bedende ve zihinde birikmiş olan yorgunlukların, bel- sırt- omuz ve boyun bölgesinde yer alan hassasiyetlerin serbest bırakılmasına destek verecek rahatlatıcı ve güçlendirici yoga, nefes ve meditasyon çalışmaları gerçekleşecektir.

Diğer zamanlarda ise tertemiz nehirde yüzebilir, civardaki patikalarda yürüyüşe çıkabilir, ağaçların arasındaki sedirlerde kitap okuyarak keyifli bir tatil geçirebilir ya da bir ağacın altında öylece durup kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz…

Ücretler:

Yoga Etkinlik Ücreti ve Konaklama Ücreti ayrıdır. Konaklama ücreti, katılımcılar tarafından Endes Kamp’a kredi kartı veya nakit şekilde etkinlik tarihinde ödenebilir.

 • Yoga Kamp Ücreti: 10-13 Mayıstarihleri arasında gerçekleşecek, yoga çalışmalarının ücreti kişi başı 480 TL olup, tüm yoga, nefes teknikleri ve meditasyon uygulamaları bu ücrete dahildir.
 • Konaklama ücreti:
 • 3 gece 4 gün için, Yarım Pansiyon kişi başı toplam 450 TL’ dir. (2 ya da 3 kişilik odalarda). Yarım Pansiyon Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Tüm içecekler ve öğle yemekleri ekstradır.
 • Tüm odalarda tuvalet ve duş bulunmaktadır.
 • Dileyenler konaklama ücretinin % 50’si tutarında ek ödeme yaparak çift kişilik odada tek kişi kalabilirler.
 • Kampa girişte odaya yerleşme saati 14.00 ve kamptan çıkışta odaları boşaltma saati öğlen 12.00’dir.
 • Rezervasyonlar ön kayıt yatırıldıktan sonra kesinleşmektedir..
 • Katılım sayısı sınırlı olduğu için en geç 27 Nisan 2018 Cuma tarihine kadar kesin rezervasyon yapılması önerilir.

Kampa Ulaşım:

Kampa ulaşım için birkaç alternatif önerebiliriz.

Kendi araçlarıyla gelmek isteyenler: Endes Kamp’a, Akçay’a 4 km uzaklıkta bulunan Zeytinli kasabasına geldikten sonra, Kazdağı Milli Parkı girişini takip ederek, 2 km sonra Mehmetalan köyüne ulaşabilirler. Köyden sonra Zeytinli Çayı kıyısındaki kampımızda sizi karşılıyoruz. http://www.endeskamp.com

Yenikapı- Bandırma İDO Feribotla: Bandırma’ya feribotla gelenler için ise özel minibüslerle direkt kampa ulaşmak mümkündür. Bandırma’dan kampa ulaşım yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bilgi için: http://www.balturvip.com

Otobüs ile: Otobüs ile Akçay Otogarı’na gelenler Endes Kamp’a ait araçlar ile karşılanarak, kampa transferi sağlanacaktır. Endes Kamp ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Bilgiler

 • Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.comadresine e-posta atabilirsiniz.
 • İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.
 • Erken ödemelerde/ önkayıtlarda para iadesi yapılmaz. Kamp eğitmenler tarafından iptal edildiğinde, ücret iade edilir. Aksi takdirde iade yapılmamaktadır.
 • Bilgi için: barakayoga@gmail.com/ Telefon: 0554 404 34 34

 

 

 

Reklamlar