Datça Eylül Yoga Kampı 2018

Bedeni rahatlatmaya,
Zihni sakinleştirmeye,
Yaşam enerjisini yükseltmeye bir davet…

Datça Eylül Yoga Kampı 

08-12 Eylül 2018, Ovabükü

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Baraka Yoga klasiği olan Datça Yoga Kamplarının beşincisi gerçekleşecektir. 

Yoga eğitmenleri Devrim Öztürk ve Ece Ekincioğlu ile gerçekleşecek bu programa katılarak, sabah ve akşamları masmavi denizin karşısında Yoga, Nefes, Meditasyon teknikleri ile harika bir beş gün geçirebilirsiniz.

Yılın en güzel zamanında, Datça’nın tertemiz ve sakin doğası eşliğinde siz de bu tatile katılabilirsiniz.

Kamp program içeriği, özellikle bedeninizi güçlendirmeye ve rahatlatmaya yöneliktir. Yaşam sevincinizi yükseltmek, derin katmanlarda birikmiş olan zihinsel ve ruhsal streslerinizi serbest bırakmak adına her seviyeye uygun çalışmalar gerçekleşecektir.

** Katılım sayısı sadece 12 kişi ile sınırlıdır.
** Baraka Yoga üyelerine kayıtta öncelik tanınacaktır.
(Bugüne kadar olan İzmir- İstanbul üyelerimizin hepsi için geçerlidir bu öncelik). Bu sebeple kayıtlarımız erken kapanacaktır.
** Kayıt için lütfen iletişim bilgilerinizi belirterek barakayoga@gmail.com adresine mail atınız, size hızlı bir şekilde dönüş sağlayacağız.

* Dersler sabah ve akşam üzeri gerçekleşecektir.
* Dersler her seviyeden katılımcı için uygundur.

* Hamileler ve çocuklar için uygun değildir.
* Herhangi bir sağlık probleminiz varsa, doktor onayını alarak etkinliğe katılabilirsiniz. Lütfen kayıt sırasında eğitmenlerimize sağlık durumunuzla ilgili bilgi vermeyi unutmayınız.

Kesin kayıt için: Yoga ücretini ödeyerek yerinizi kesinleştirebilirsiniz.

Ücretler: 

Yoga Etkinlik Ücreti ve Konaklama Ücreti ayrıdır.

Konaklama ücreti, katılımcılar tarafından Melinda Pansiyon’a kredi kartı veya nakit şekilde etkinlik tarihinde ödenebilir.

Yoga Kamp Ücreti: Yoga çalışmalarının ücreti kişi başı 450 TL olup, tüm yoga, nefes teknikleri ve meditasyon uygulamaları bu ücrete dahildir.

Konaklama ücreti: 4 gece 5 gün için, kişi başı 800 TL’ dir. (2 ya da 3 kişilik odalarda)

Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Tüm içecekler ve öğle yemekleri ekstradır. Kaldığımız yerin bahçesinde yetişen taze sebzelerin de yer aldığı zengin bir açık büfe kahvaltı, akşamları isteyenler için vejetaryen, isteyenler için balık/köfte menüsünden oluşan lezzetli yemekler bizleri bekliyor. 

·      Tüm odalarda  tuvalet ve duş bulunmaktadır.

·      Kampa girişte odaya yerleşme saati 14.00 ve kamptan çıkışta odaları boşaltma saati öğlen 12.00’dir.

·      Rezervasyonlar ön kayıt yatırıldıktan sonra kesinleşmektedir..

·      Katılım sayısı sınırlı olduğu için en geç 20 Temmuz tarihine kadar kesin kayıt yaptırılması önerilmektedir. 

Kampa Ulaşım: Ulaşım katılımcılara aittir.

Uçakla: Hangi şehirden gelecekseniz, Dalaman Havalimanı’na gelip,  havalimanından Marmaris’e Havaş servisiyle gidip, oradan Datça otobüsüne aktarma yaparak Datça otogarına ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşa binerek Ovabükü’ne gelebilirsiniz.

Otobüsle gelecek olanlar: Hangi şehirden gelecekseniz , Datça Otogara otobüsle gelmek mümkündür. Ulusoy, Pamukkale gibi firmaların gece otobüslerini tercih ederek, sabah Datça Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşla, Ovabükü’ne gelebilirsiniz.

Arabayla eğer Bodrum’dan geliyorsanız: Körmen Koyuna varan Datça feribotuyla gelip feribot servisiyle ya şehir merkezine ulaşıp oradan Datça merkezden yaklaşık 20 dakika içinde Ovabükü’ne ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Bizim önerimiz kısa ve rahat bir yolculuk için uçakla Dalaman’a gelmenizdir. Eğer uçakla gelmeyi düşünüyorsanız, uygun fiyatlı bilet alabilmek için en kısa zamanda biletinizi almanızı tavsiye ederiz.

Uçak ile gelecek ve dönecek katılımcılarımız için uçuş saati önerimiz olacaktır. Yaklaşık aynı saatte havaalanında olan katılımcılar için, Dalaman’dan kalacağımız yere direk ulaşım seçeneği ayarlanacaktır.

Diğer Bilgiler

·      Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.

·      İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.

·      Kayıtlarda para iadesi yapılmaz. Kamp eğitmenler tarafından iptal edildiğinde, ücret iade edilir. Aksi takdirde iade yapılmamaktadır.

Reklamlar