02-06 Eylül 2020 Datça Yoga Tatili

dat3
02-06 Eylül 2020
Ece Ekincioğlu ile 
Datça Yoga Tatili
Baraka Yoga olarak 2014’ten beri gerçekleştirdiğimiz Datça Yoga& Meditasyon kampımızın altıncısı, bu sene 02-06 Eylül’de Ece Ekincioğlu ile Ovabükü’nde.
Masmavi bir denizin karşısında, kendine has dinlendirici ve tazeleyici bir güce sahip Ovabükü’nün en güzel kıyısında Ece Ekincioğlu eğitmenliğinde Yoga ve Meditasyon çalışmaları eşliğinde harika bir tatil için Datça’da buluşuyoruz! 
Sabah ve akşamları tertemiz havada, deniz hemen kenarında, nefes, meditasyon, gevşeme tekniklerini içeren Yoga pratikleri ile tüm bedeninizi güçlendirin, zihninizi sakinleştirin ve yaşam enerjinizi en derinden yenileyerek canlandırın.
dat4
Tatil boyunca Yin Yoga& Vinyasa Yoga stillerini içeren Hatha Yoga pratikleri gerçekleşecektir, düzenli olarak başta Mindfulness olmak üzere farklı meditasyon çalışmaları uygulanacaktır.
Her seviyeden katılımcı için bu tatil uygundur. Eğitmen tarafından seviyenize göre yönlendirmeler yapılacaktır. Yeni yogaya başladıysanız ya da uzun yıllardır yoga yapıyorsanız da bu tatile rahatlıkla katılabilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Datça Mesudiye’nin en büyük koyu olan Ovabükü, sakinliği, dinginliği sevenler için vazgeçilmez bir yer. 600 metrelik plajıyla, Türkiye’nin şüphesiz en güzel yerlerinin başında geliyor. Melinda Pansiyon denizin hemen kenarında, leziz yemekleri ve harika deniziyle keyifli bir tatil geçireceğiniz sıcacık bir mekan. Deniz kenarında yoga yapmamız için özel bir platformu var. Yoga öncesi ve sonrası denize girmek için birkaç adım atmanız yeterli! 

Boş zamanlarınızda masmavi denizde yüzebilir, güneşlenebilir, sahilde yürüyüşlere çıkabilir, Ovabükü’nün doğal& taze lezzetleriyle sağlık ve keyifle tüm benliğinizi besleyebilirsiniz. 
 • Çocuklar için uygun değildir. 
 • Hamileler için uygun değildir.
 • Kamp program içeriği, özellikle bedeninizi güçlendirmeye ve rahatlatmaya yöneliktir. Yaşam sevincinizi yükseltmek, derin katmanlarda birikmiş olan zihinsel ve ruhsal streslerinizi serbest bırakmak adına her seviyeye uygun çalışmalar gerçekleşecektir.
dat1
 
Kayıt ve Ödeme hakkında bilgilendirme:
 1. Datça 2020 Programımız için yerinizi kesinleştirmek adına Yoga ücretini ödemeniz yeterlidir. Konaklama ücretini, etkinlik zamanı mekana nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
 1. Ulaşım ücreti katılımcılara aittir. Biz ulaşım konusunda size önerilerde bulunuyor olacağız.
 1. Yoga Ücreti: Yoga çalışmaları deneyimli Yoga Eğitmeni Ece Ekincioğlu ile masmavi denizin karşısında gerçekleşecektir. Toplam 8 pratik çalışması, tüm beden& organ sağlınıza iyi gelecek şekilde bir sistem dahilinde gerçekleşecektir.  Sabahları Hatha Yoga, akşamları Yin Yoga temelli çalışmalar gerçekleşecektir. Tüm yoga, nefes teknikleri, gevşeme teknikleri ve meditasyon uygulamaları bu ücrete dahildir.
 2. Yoga Ücreti: 780 TL (KDV Dahildir)
  Yoga Ücreti erken kayıt avantajı: 680 TL (KDV Dahildir)
  (Erken kayıt seçeneği 8 Mayıs 2020 Cuma gününe kadar geçerlidir)
 3. Konaklama ücreti: Yarım pansiyon, muhteşem sabah kahvaltısı ve leziz akşam yemekleriyle birlikte 4 gece 5 gün için, kişi başı 1100 TL (2 kişilik odalarda)
 • Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Tüm içecekler ve öğle yemekleri ekstradır.
 • Tüm odalarda  tuvalet ve duş bulunmaktadır.
 • Kampa girişte odaya yerleşme saati 14.00 ve kamptan çıkışta odaları boşaltma saati öğlen 12.00’dir.
 • Rezervasyonlar yoga ücreti ödemesinden sonra kesinleşmektedir.
 • Katılım sayısı 15 kişi ile sınırlı olduğu için kararlıysanız bir an önce yerinizi kesinleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kampa Ulaşım: Ulaşım katılımcılara aittir.

Uçakla: Uçak ile gelecek ve dönecek katılımcılarımız için uçuş saati önerimiz olacaktır. Yaklaşık aynı saatte havaalanında olan katılımcılar için, Dalaman’dan direk transfer ayarlanacaktır. Ortak hareket etmek isteyenlerin Dalaman’a en geç 12.30 gibi inecek bir uçuş tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. Eğer transferden faydalanmak isterseniz, geliş ve dönüş uçuş saatleriniz için lütfen iletişimde kalalım. 
Hangi şehirden gelecekseniz, Dalaman Havalimanı’na gelip,  direk Datça’ya transfer ile gelmek mümkün. Datça merkezden Ovabükü’ne dolmuşla gelebilirsiniz.
Marmaris’e Havaş servisiyle gidip, oradan Datça otobüsüne aktarma yaparak Datça otogarına ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşa binerek Ovabükü’ne gelebilirsiniz.
Otobüsle gelecek olanlar: Hangi şehirden gelecekseniz , Datça Otogara otobüsle gelmek mümkündür. Ulusoy, Pamukkale gibi firmaların gece otobüslerini tercih ederek, sabah Datça Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşla, Ovabükü’ne gelebilirsiniz. 
Arabayla eğer Bodrum’dan geliyorsanız: Körmen Koyuna varan Datça feribotuyla gelip feribot servisiyle ya şehir merkezine ulaşıp oradan Datça merkezden yaklaşık 20 dakika içinde Ovabükü’ne ulaşabilirsiniz.
Hatırlatma: Bizim önerimiz kısa ve rahat bir yolculuk için uçakla Dalaman’a gelmenizdir. Eğer uçakla gelmeyi düşünüyorsanız, uygun fiyatlı bilet alabilmek için en kısa zamanda biletinizi almanızı tavsiye ederiz.

  

Diğer Bilgiler
·      Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.
·      İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.
·      Tüm Yoga& Konaklama ücretleri için fatura kesilmektedir. Kayıtlarda para iadesi yapılmaz. Kamp eğitmenler tarafından iptal edildiğinde, ücret iade edilir. Aksi takdirde iade yapılmamaktadır.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.