01-05 Eylül 2021 Datça Yoga Tatili

dat3
Ece Ekincioğlu ile Datça Yoga Tatili

Baraka Yoga olarak 2014’ten beri gerçekleştirdiğimiz Datça Yoga& Meditasyon kampımızın altıncısı, bu sene 01-05 Eylül’de Ece Ekincioğlu ile Ovabükü’nde.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Masmavi bir denizin karşısında, kendine has dinlendirici ve tazeleyici bir güce sahip Ovabükü’nün en güzel kıyısında Ece Ekincioğlu eğitmenliğinde Yoga ve Meditasyon çalışmaları eşliğinde harika bir tatil için yeniden Datça’da buluşuyoruz. Kışın zorlu pandemi sürecinin ardından, sağlığımızı, sosyal mesafemizi koruyarak, denizin hemen kenarında, masmavi dalgalara, masmavi gökyüzüne ve esen rüzgara doğru Yoga yapmak tüm yorgunluklarımızı ruhunuzdan süpürecek. Dinlenme alanları, Yoga alanı, yemek alanları için hep açık havada olacağız ve kamp sayımız sosyal mesafe sebebiyle kısıtlıdır.

Tatil boyunca Yin Yoga& Hatha Yoga stillerini içeren pratikler Ece Ekincioğlu eğitmenliğinde gerçekleşecektir.  Sabah ve akşamları tertemiz açık havada, denize karşı, nefes, meditasyon, gevşeme tekniklerini içeren Yoga pratikleri ile tüm bedeninizi güçlendirin, zihninizi sakinleştirin ve yaşam enerjinizi en derinden yenileyerek canlandırın. Sabahları ve akşam üzerleri 75’er dakikalar pratikler gerçekleşecektir, her gün toplam 2,5 saat Yoga yapmış olacağız.

dat1
 

Her seviyeden katılımcı için bu tatil uygundur. Eğitmen tarafından seviyenize göre yönlendirmeler yapılacaktır. Yeni yogaya başladıysanız ya da uzun yıllardır yoga yapıyorsanız da bu tatile rahatlıkla katılabilirsiniz.

Datça Mesudiye’nin en büyük koyu olan Ovabükü, sakinliği, dinginliği sevenler için vazgeçilmez bir yer. 600 metrelik plajıyla, Türkiye’nin şüphesiz en güzel yerlerinin başında geliyor.

Melinda Pansiyon denizin hemen kenarında, leziz yemekleri ve harika deniziyle keyifli bir tatil geçireceğiniz sıcacık bir mekan. Deniz kenarında yoga yapmamız için özel bir platformu var. Yoga öncesi ve sonrası denize girmek için birkaç adım atmanız yeterli!

Boş zamanlarınızda masmavi denizde yüzebilir, güneşlenebilir, sahilde yürüyüşlere çıkabilir, Ovabükü’nün doğal& taze lezzetleriyle sağlık ve keyifle tüm benliğinizi besleyebilirsiniz.

Tüm detaylı bilgi ve kayıt için tıklayınız. 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.