Datça Yoga Tatili- Eylül 2019

 

4-8 Eylül 2019 Ece Ekincioğlu ile Datça Yoga Tatili

Baraka Yoga olarak 2014’ten beri gerçekleştirdiğimiz Datça Yoga& Meditasyon kampımızın beşincisi, bu sene 4-8 Eylül’de Ece Ekincioğlu ile Ovabükü’nde. 

Masmavi bir denizin karşısında, kendine has dinlendirici ve tazeleyici bir güce sahip Ovabükü’nün en güzel kıyısında Ece Ekincioğlu eğitmenliğinde Yoga ve Meditasyon çalışmaları eşliğinde harika bir tatil için Datça’da buluşuyoruz! 

Sabah ve akşamları tertemiz havada, deniz hemen kenarında, nefes, meditasyon, gevşeme tekniklerini içeren Yoga pratikleri ile tüm bedeninizi güçlendirin, zihninizi sakinleştirin ve yaşam enerjinizi en derinden yenileyerek canlandırın. 

Tatil boyunca Yin Yoga& Vinyasa Yoga stillerini içeren Hatha Yoga pratikleri gerçekleşecektir, düzenli olarak başta Mindfulness olmak üzere farklı meditasyon çalışmaları uygulanacaktır. 

Her seviyeden katılımcı için bu tatil uygundur. Eğitmen tarafından seviyenize göre yönlendirmeler yapılacaktır. Yeni yogaya başladıysanız ya da uzun yıllardır yoga yapıyorsanız da bu tatile rahatlıkla katılabilirsiniz. 

Datça Mesudiye’nin en büyük koyu olan Ovabükü, sakinliği, dinginliği sevenler için vazgeçilmez bir yer. 600 metrelik plajıyla, Türkiye’nin şüphesiz en güzel yerlerinin başında geliyor. 

Melinda Pansiyon denizin hemen kenarında, leziz yemekleri ve harika deniziyle keyifli bir tatil geçireceğiniz sıcacık bir mekan. Deniz kenarında yoga yapmamız için özel bir platformu var. Yoga öncesi ve sonrası denize girmek için birkaç adım atmanız yeterli! 

Boş zamanlarınızda masmavi denizde yüzebilir, güneşlenebilir, sahilde yürüyüşlere çıkabilir, Ovabükü’nün doğal& taze lezzetleriyle sağlık ve keyifle tüm benliğinizi besleyebilirsiniz. 

Ayrıca kampta Gonca Yoldaş ile Access Bars/ Access Consciousness® tanıtım semineri gerçekleşecektir. Access Consciousness® günlük yaşamınızda daha bilinçli olmak, gerçekten arzuladığınız hayatı yaratmak konusunda sizi ‘’GÜÇLENDİRMEK’’ için yardımcı olan faydalı ve dinamik araçlar ve uygulamalar setidir. Detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz. 

 –  Çocuklar için uygun değildir. 


–  Hamileler için uygun değildir. 


–  Kamp program içeriği, özellikle bedeninizi güçlendirmeye ve 
rahatlatmaya yöneliktir. Yaşam sevincinizi yükseltmek, derin katmanlarda birikmiş olan zihinsel ve ruhsal streslerinizi serbest bırakmak adına her seviyeye uygun çalışmalar gerçekleşecektir. 


– Tatilin ilk dersi 4 Eylül Çarşamba saat 17.00’de gerçekleşecektir, bu saate göre ulaşım saatinizi ayarlamanızı öneriyoruz. Tatilin son günü 8 Eylül Pazar kahvaltı sonrasında istediğiniz zamanda mekandan ayrılabilirsiniz. 

Katılım sayısı 15 kişi ile sınırlıdır.
Katılım sayımız sınırlı olduğu için, kaydınızı kesinleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Ücretler:

 • Ulaşım ücreti, ulaşım tercihi katılımcılara aittir.
 • Yoga ücreti ve Konaklama ücreti ayrıdır.
 • Yoga ücretini Baraka Yoga’ya ödeyerek yerinizi kesinleştirebilirsiniz.
 • Konaklama ücreti, katılımcılar tarafından Melinda Pansiyon’a kredi kartı veya nakit olarak etkinlik tarihinde ödenecektir. 

Yoga Kamp Ücreti: Yoga çalışmalarının ücreti kişi başı 600 TL+ KDV olup, tüm yoga, nefes teknikleri ve meditasyon uygulamaları bu ücrete dahildir. Toplamda 5 gün boyunca sabah ve akşamları yapılacak Yoga pratiklerini kapsamaktadır, kamp boyunca 9 saatlik çalışma gerçekleştirilecektir.

Konaklama ücreti:Yarım pansiyon, muhteşem sabah kahvaltısı ve leziz akşam yemekleriyle birlikte 4 gece 5 gün için, kişi başı 900 TL’ dir. (2 kişilik odalarda) 

 • Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Tüm içecekler ve öğle yemekleri ekstradır. 
 • Tüm odalarda tuvalet ve duş bulunmaktadır.
 • Kampa girişte odaya yerleşme saati 14.00 ve kamptan çıkışta odaları
 • boşaltma saati öğlen 12.00’dir.
 • Rezervasyonlar ön kayıt yatırıldıktan sonra kesinleşmektedir.
 • Odalarda çift kişi kalınacaktır, %50 fark ödeyerek tek kişi konaklama seçeneği mümkün.
 • Katılım sayısı sınırlı olduğu için en geç 20 Temmuz tarihine kadar kesin kayıt yaptırılması önerilmektedir. 


Kampa Ulaşım: Ulaşım katılımcılara aittir.

Uçakla: Uçak ile gelecek ve dönecek katılımcılarımız için uçuş saati önerimiz olacaktır. Yaklaşık aynı saatte havaalanında olan katılımcılar için, Dalaman’dan direk transfer ayarlanacaktır. Ortak hareket etmek isteyenlerin Dalaman’a en geç 12.30 gibi inecek bir uçuş tercih etmelerini tavsiye ediyoruz. Hangi şehirden gelecekseniz, Dalaman Havalimanı’na gelip, direk Datça’ya transfer ile gelmek mümkün. Datça merkezden Ovabükü’ne dolmuşla gelebilirsiniz. Marmaris’e Havaş servisiyle gidip, oradan Datça otobüsüne aktarmayaparak Datça otogarına ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşa binerek Ovabükü’ne gelebilirsiniz.

Otobüsle gelecek olanlar: Hangi şehirden gelecekseniz , Datça Otogara otobüsle gelmek mümkündür. Ulusoy, Pamukkale gibi firmaların gece otobüslerini tercih ederek, sabah Datça Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Buradan dolmuşla, Ovabükü’ne gelebilirsiniz.

Arabayla eğer Bodrum’dan geliyorsanız: Körmen Koyunavaran Datça feribotuyla gelip feribot servisiyle ya şehir merkezine ulaşıp oradan Datça merkezden yaklaşık 20 dakika içinde Ovabükü’ne ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Bizim önerimiz kısa ve rahat bir yolculuk için uçakla Dalaman’a gelmenizdir. Eğer uçakla gelmeyi düşünüyorsanız, uygun fiyatlı bilet alabilmek için en kısa zamanda biletinizi almanızı tavsiye ederiz. 

Diğer Bilgiler 

· Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.

 İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.

· Kayıtlarda para iadesi yapılmaz. Kamp eğitmenler tarafından iptal edildiğinde, ücret iade edilir. Aksi takdirde iade yapılmamaktadır. 

Detaylı tüm bilgi ve kayıt için lütfen iletişime geçiniz.

Tüm sorularınız için:

barakayoga@gmail.com

0537 648 71 79 (Hafta ici 10.30- 18.30 arası bize bu numaradan ulaşabilirsiniz)