Dolunay’da Yoga& Mindfulness

IMG_7169.JPG

Ayın halleri, tüm doğayı, doğada yaşayan her canlıyı etkiler.

Büyük şehirlerde yaşarken, yüksek binalardan dolayı gökyüzünden kopukluk yaşıyor olabiliriz. Dolunay mı var, Yeni Ay mı var, fark etmiyor olabiliriz. Ama bu etkilenmediğimiz anlamına gelmez.

Daha sağlıklı ve mutlu bir hayat için ayın hallerine uyumlu yaşamak, tüm kadim bilgilerde vardır.

Dolunay dönemleri ihtiyacın olmayanı fark etmek, fazla olanı bırakmak, yük olarak hissedilenleri hafifletmek için en uygun zamanlardır. Meditasyon yapmak, daha sakin, daha sessiz, daha kendimizle buluştuğumuz çalışmaları uygulamak için harika günlerdir.

Bu çalışmada Yoga& Meditasyon pratiği ile, Dolunay’ın güçlü enerjisinden faydalanmak üzere, bedensel ve zihinsel olarak yumuşak, rahatlatıcı bir çalışma gerçekleştireceğiz.

Biz de Baraka Yoga olarak 22 Kasım Perşembe akşamı, Dolunay’a özel Yoga& Mindfulness çalışması için bir araya geliyoruz.

Dolunay’ın güçlü ışığı altında, fiziksel- zihinsel açıdan dinlenmek, fark etmek, hayatında yaşadığın karmaşa ve yorgunluğu azaltmak adına sen de bu çalışmaya katılabilirsin.

Çalışma Devrim Öztürk& Ece Ekincioğlu eğitmenliğinde Bostancı Baraka Yoga’da gerçekleşecektir.

Çalışma 20.30’da başlayacaktır.
Süre: 90 dakika

Ücret: 100 TL

*Dolunay Türkiye saati ile 23 kasım cuma gerçekleşecektir, biz çalışmayı bir gün önce yapacağız. Dolunay- Yeni Ay etkileri 4 gün önce ve sonrasında sürer.