20- 23 Haziran Kazdağları Yoga Tatili

ece birce 2019 kaz

Baraka Yoga ile yeniden Kazdağları!

20-23 Haziran Kazdağları Yoga Tatili

Ece Ekincioğlu& Birce Sinem Tezer ile

Doğanın en güzel hali, bol oksijen için Kazdağları’nda buluşuyoruz…

20- 23 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek Kazdağları Yoga Tatili, Ece Ekincioğlu ve Birce Sinem Tezer eğitmenliğinde gerçekleşecek yoga& meditasyon& nefes çalışmaları eşliğinde keyifli bir yoga tatili yaşayın. 

Kazdağları’nın tertemiz havası, yemyeşil doğası eşliğinde, 4 gün boyunca her sabah ve akşam üzeri yoga çalışmaları sizleri bekliyor. Kamp süresince, özellikle bedende ve zihinde birikmiş olan yorgunlukların, bel- sırt- omuz ve boyun bölgesinde yer alan hassasiyetlerin serbest bırakılmasına destek verecek rahatlatıcı ve güçlendirici yoga, nefes ve meditasyon çalışmaları gerçekleşecektir. 

Diğer zamanlarda ise tertemiz nehirde yüzebilir, civardaki patikalarda yürüyüşe çıkabilir, ağaçların arasındaki sedirlerde kitap okuyarak keyifli bir tatil geçirebilir ya da bir ağacın altında öylece durup kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz…

Ücretler:
Yoga Kamp Ücreti ve Konaklama Ücreti: 

* Yoga ücreti kaydınızı kesinleştirmek için Baraka Yoga’ya gerçekleştirilir.
Konaklama ücreti tatil tarihlerinde Kazdağları’na gidildiğinde yapılmaktadır (nakit veya kredi kartı ile). 

 • Yoga Kamp Ücreti: 20- 23 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek, yoga çalışmalarının ücreti kişi başı  550 TL+ KDV olup, tüm yoga, nefes teknikleri ve meditasyon uygulamaları bu ücrete dahildir. Yoga tatili boyunca toplam 9 saat Yoga- Nefes- Meditasyon çalışması gerçekleşecektir.
 • Erken Kayıt Avantajı: 19 Nisan 2019 Cuma tarihine kadar yapılacak kesin kayıtlarda yoga kamp ücreti 450 TL+ KDV dir.

  Konaklama ücreti:
 • 3 gece 4 gün için, Yarım Pansiyon kişi başı toplam 600 TL’ dir. (2 ya da 3 kişilik odalarda). Yarım Pansiyon Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Tüm içecekler ve öğle yemekleri ekstradır. 
 • Tüm odalarda  tuvalet ve duş bulunmaktadır.
 • Dileyenler konaklama ücretinin % 50’si tutarında ek ödeme yaparak çift kişilik odada tek kişi kalabilirler.
 • Kampa girişte odaya yerleşme saati 14.00 ve kamptan çıkışta odaları boşaltma saati öğlen 12.00’dir.
 • Rezervasyonlar ön kayıt yatırıldıktan sonra kesinleşmektedir..
 • Kayıtlarınızı en geç: 31 Mayıs 2019 tarihine kadar kesinleştirmeniz tavsiye edilir. 

Kampa Ulaşım:

Kampa ulaşım için birkaç alternatif önerebiliriz.

Kendi araçlarıyla gelmek isteyenler:  Endes Kamp’a, Akçay’a 4 km uzaklıkta bulunan Zeytinli kasabasına geldikten sonra, Kazdağı Milli Parkı girişini takip ederek, 2 km sonra Mehmetalan köyüne ulaşabilirler. Köyden sonra Zeytinli Çayı kıyısındaki kampımızda sizi karşılıyoruz. www.endeskamp.com.tr 

Yenikapı- Bandırma İDO Feribotla:Bandırma’ya feribotla gelenler için ise özel minibüslerle direkt kampa ulaşmak mümkündür. Bandırma’dan kampa ulaşım yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bilgi için: http://www.balturvip.com

Otobüs ile: Otobüs ile Akçay Otogarı’na gelenler Endes Kamp’a ait araçlar ile karşılanarak, kampa transferi sağlanacaktır. Endes Kamp ile iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Bilgiler

 • Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.
 • İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.
 • Erken ödemelerde/ önkayıtlarda para iadesi yapılmaz. Kamp eğitmenler tarafından iptal edildiğinde, ücret iade edilir. Aksi takdirde iade yapılmamaktadır.
 • Bilgi için: barakayoga@gmail.com/ Telefon: 0554 404 34 34 

Ayrıca dileyen katılımcılarımız Birce Sinem Tezer ile gerçekleşecek ücretsiz Access Bars tanıtım seminerine katılabilir, sonrasında bireysel danışmanlık alabilirler.

Access Bars®️ Nedir? ‘The Bars’, baş cevresindeki para, kontrol, yaratıcılık, neşe, hüzün, yaşlanma önleyici gibi 32 özel noktaya yumuşak dokunuşlarla uygulanan; zihni sakinleştiren, dengeleyen, kolaylık yaratan, tıpkı derin ve uzun bir meditasyon sonrasında oluşan huzur ve iyi olma halini sağlayan bir terapidir.