16-19 Mayıs 2020 Kazdağları Yoga Tatili

IMG_7493Ece Ekincioğlu ile 16-19 Mayıs 2020 Kazdağları Yoga Tatili

Doğanın en güzel hali, bol oksijen için Kazdağları’nda buluşuyoruz…  

IMG_7738

16-19  Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek Kazdağları programı ile, Ece Ekincioğlu ile gerçekleşecek yoga& meditasyon& nefes çalışmaları eşliğinde keyifli bir yoga tatili yaşayın. 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Kazdağları’nın tertemiz havası, yemyeşil doğası eşliğinde, 4 gün boyunca her sabah ve akşam üzeri yoga çalışmaları sizleri bekliyor. 

Kamp süresince, deneyimli Yoga Eğitmeni Ece Ekincioğlu’nun belli bir sistem şeklinde hazırladığı, tüm sinir sisteminizi tazelemeye, dinlendirmeye yönelik Nefes- Meditasyon- Yoga pratikleri gerçekleşecektir. Tüm organ enerji sağlığınızı dengelemek üzere, zihinsel tazelik, bedensel güçlenme ve rahatlama için bu programa katılabilirsiniz. 

Diğer zamanlarda ise tertemiz nehirde yüzebilir, civardaki patikalarda yürüyüşe çıkabilir, ağaçların arasındaki sedirlerde kitap okuyarak keyifli bir tatil geçirebilir ya da bir ağacın altında öylece durup kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz…

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Nasıl kayıt olabilirim?
Kazdağları 2020 Programımız için yerinizi kesinleştirmek adına Yoga ücretini ödemeniz yeterlidir. Konaklama ücretini, etkinlik zamanı mekana nakit veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Fiyatlara KDV dahildir.


Lütfen kayıt için İsim- Soyisim- Telefon bilgilerinizi belirterek mail atınız. Size ödeme için hesap bilgileri iletilecektir. 

 • Ulaşım katılımcılara aittir.
 • Yoga Kamp Ücreti: 650 TL
 • Erken Kayıt Avantajı: 550 TL (16 Mart 2020 Pazartesi gününe kadar geçerlidir). 
 • Fiyatlarımıza KDV dahildir. 
 • Konaklama ücreti: 
 • 3 gece 4 gün için, Yarım Pansiyon kişi başı toplam 750 TL’ dir. (2 ya da 3 kişilik odalarda). Yarım Pansiyon Konaklama ücretine sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir. Tüm içecekler ve öğle yemekleri ekstradır. Tam pansiyon tercih ediyorsanız, 900 TL ‘dir (Sabah- Öğlen- Akşam yemeği dahil). Konaklama 2 kişilik odalarda gerçekleşir. 
 • Tüm odalarda  tuvalet ve duş bulunmaktadır.
 • Dileyenler konaklama ücretinin % 50’si tutarında ek ödeme yaparak çift kişilik odada tek kişi kalabilirler.
 • Kampa girişte odaya yerleşme saati 14.00 ve kamptan çıkışta odaları boşaltma saati öğlen 12.00’dir.
 • Rezervasyonlar ön kayıt yatırıldıktan sonra kesinleşmektedir.

 • Kampa Ulaşım:

Ulaşım katılımcılara aittir. Kampa ulaşım için birkaç alternatif önerebiliriz.

Kendi araçlarıyla gelmek isteyenler:  Endes Kamp’a, Akçay’a 4 km uzaklıkta bulunan Zeytinli kasabasına geldikten sonra, Kazdağı Milli Parkı girişini takip ederek, 2 km sonra Mehmetalan köyüne ulaşabilirler. Köyden sonra Zeytinli Çayı kıyısındaki kampımızda sizi karşılıyoruz. www.endeskamp.com

Yenikapı- Bandırma İDO Feribotla: Bandırma’ya feribotla gelenler için ise özel minibüslerle direkt kampa ulaşmak mümkündür. Bandırma’dan kampa ulaşım yaklaşık 3 saat sürmektedir. Bilgi için: www.balturvip.com

Otobüs ile: Otobüs ile Akçay Otogarı’na gelenler  Endes Kamp’a ait araçlar ile karşılanarak, kampa transferi sağlanacaktır. Endes Kamp ile iletişime geçebilirsiniz. 

Diğer Bilgiler

 • Ders içeriği ile ilgili her türlü sorunuz için barakayoga@gmail.com adresine e-posta atabilirsiniz.
 • İlk ve son gün için ders saatleri, kampa varışlar ve kamptan ayrılış saatlerine göre değişebilir.
 • Erken ödemelerde ve önkayıtlarda para iadesi yapılmaz. Kamp eğitmenler tarafından iptal edildiğinde, ücret iade edilir. Aksi takdirde iade yapılmamaktadır. 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.