Kendi “Yin Yoga& Mindfulness Pratiğim” Çalışması

Ece Ekincioğlu ile 18 Aralık Çarşamba, saat 20.00 Bostancı Baraka Yoga’da!

Yin Yoga eğitimini Sarah Powers’tan almış olan deneyimli Yoga eğitmeni Ece Ekincioğlu’nun bu çalışmasına katılarak Yin Yoga pratiğinizi evinize taşıyabilirsiniz.

Bu çalışmaya katılarak, Yin Yoga hakkında bilginizi arttırabilir, sonrasında evde kendi pratiğinizi tek başınıza sürdürebilirsiniz. 

Çalışma içeriği:
* Yin Yoga nedir?
* Yin ve Yang nedir?
* Meridyen teorisi nedir? Meridyenler nedir?
* Fasya nedir?
* Mindfulness nedir? 
* Zihinsel, fiziksel ve duygusal olarak Yin Yoga’nın faydaları nelerdir?
* Tek başıma evde Yin Yoga yaparken nelere dikkat etmeliyim?
* Yin Yoga yaparken nasıl nefes almalıyım?
* Yin Yoga yaparken nasıl bir zihinsel tavır araştırmalıyım?

– Çalışmada “strese yönelik” Yin Yoga pratiği, Nefes Farkındalık Çalışması da gerçekleşecektir, Derin Gevşeme pratiği ile çalışma tamamlanacaktır. 

– Çalışmaya katılanlara evde uygulayabilecekleri 2 adet Yin Yoga serisi verilecektir. Bu serileri evde ihtiyacınıza göre ne kadar süre ve nasıl uygulayabileceğinizi çalışmada öğreneceksiniz. 

Çalışmaya kimler katılabilir?
Daha önce yogaya başlamış olan kişilere yöneliktir. Hiç yoga yapmamış kişiler için bu çalışma uygun değildir. Yin Yoga’yı daha önce deneyimlemiş, sevmiş ve devam ettirmek isteyenlere yöneliktir. 

Ücret: 190 TL (Fiyata KDV dahildir) 

Arkadaşımla birlikte geleceğim indirimi: 170 TL ( KDV dahildir)

Çalışma 2 saat sürecektir. 

Nasıl kayıt olabilirim? 

Sorularınız varsa, onları da yazarak, lütfen barakayoga@gmail.com adresine isim ve iletişim bilgilerinizi yollarak, “Kendi Yin Yoga& Mindfulness Pratiğim” çalışmasına kayıt olmak istediğinizi belirtin. Size ödeme ve fatura bilgisi, stüdyo yol tarifi için hızlıca dönüş sağlanacaktır.