Kundalini Yoga& Meditasyon Workshop: Mantralarla Şifa/Jappa

IMG_938517 Şubat Pazar, saat 14.00’te Zuhal Özyurt eğitmenliğinde Kundalini Yoga& Meditasyon atölyesi için bir araya geliyoruz: Mantralarla Şifa/ Jappa Atölyesi

Evrende var olan herkesin doğuştan bir hediyesi vardır. O’da kendisine ait olan yegane SES’idir!

Hiç kimsenin sesi bir diğerine benzemez ve her bir ses ayrı bir deneyimdir. Ses, sonlu  olanın Sonsuzluk bağlantısıdır. Her bir ses Yaratım’ın, Evren’in sesidir. Bu yüzden Ses’ler taklit edilemez yada kopyalanamaz. Her bir ses kendisinin ait olan yegane Sonsuz’luğun gerçekliğini, şifasını, gücünü, yaratımını vibrasyonları ile yansıtır, açığa çıkarır.

Mantra Söylemenin 5 ana temelini inceleyeceğimiz Mantra’larla Şifa  Atölyesinde:

  • Solar Pleksüs – Kalp Chakrası ve Boğaz chakrası,
  • Naad yoga, ses bilimi – sonsuzluk
  • Anahat, kalp chakra merkezi ve boşluk
  • Telafuz etmek, meridyen noktası ve bilinçaltı
  • Ritim ile Ses’in yarattığı Sonsuzluk bağlantısını inceleyerek

Ses ve söz öbecikleri, Sonssuzluk bağlantısını

  • Jappa Meditasyonu teorisi
  • Kundalini Yoga Meditatif Kriya
  • 1 saatlik Jappa Meditasyonu ile gerçekleştiriyoruz

7’den 77’ye herkesin rahatlıkla katılabileceği bu atölye çalışmasında sevdiklerinizle oluşturacağınız seslerinizin frekansları ile, kendinize ait olan biricikliğinizden, birliğinize ait olan Sonsuz gerçekliğinize keyifli bir yolculukta görüşmek üzere.

Mekan: Baraka Yoga / Bostancı

Tarih: 17 Şubat 2019 Pazar
Saat : 14.00 (çalışma 2,5 saat sürecektir) 

Ücret : 200 TL ( Erken kayıt avantajı 4 Şubata kadar gerçekleşecek kayıtlarda 150 TL) 

kayıt& sorularınız için: barakayoga@gmail.com

 

Eğitmen Zuhal Ozyurt Adarspal Kaur  hakkında

İlk Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik Programını Gurmukh Kaur Khalsa’dan alan Zuhal, Kundalini Research Instutite (KRI) onaylı, 500 saatlik Kundalini Yoga ve Meditasyon eğitimini tamamladı. Hart Lazer Güvenli Öğretme, Restoratif Yoga ve Sarah Powers Yin – Yang Yoga’nın Özü eğitimlerini bitirdi.

Reiki temelli holistik, bilinçaltı blokaj arınma, iç çocuk bağlantı ve Reiki Temelli Uyumlama çalışmalarını yapıyor. Rooger Wolger İnstutite Derin Anı Süreci 4 Temel eğitim programını tamamlayan Zuhal, 1,5 yıl Gökyüzü hareketlerini Zeynep Süzmen Şen liderliğinde eğitim alarak devam etti. Halen Rumen Yankulov Meditatif Aile Sergisi Eğitimini sürdürüyor.

KRI Aquarian Training Academy’e devam eden Zuhal, Sarit Maor Simrit Kaur’dan mentorluk programı alarak KRI Onaylı Kundalini Yoga Eğitimlerini Türkiye’de organize ediyor ve Eğitim de yer alıyor.

İstanbul içi ve dışında Kundalini Yoga tanıtım ve kurs programları, transform içerikli yoga kampları düzenliyor.