Temel Seviye Yoga Dersleri

IMG_2186YOGA ŞİMDİ, YOGA YENİDEN!

YOGAYA YENİ BAŞLAYACAK VEYA YENİDEN BAŞLAYACAK HERKES İÇİN ***TEMEL SEVİYE YOGA DERSLERİ***
9 MART CUMA AKŞAMI BAŞLIYOR !

Temel seviye yoga duruşları, akışlar, nefes teknikleri ve meditasyon uygulmalarının yer alacağı dersler, *9 Mart Cuma* akşamı Caddebostan CKM stüdyomuzda başlıyor !

“Temel Yoga Dersleri” yoga pratiğine ara vermiş ve yeniden başlamak isteyen veya daha önce yoga yapmamış, yeni başlayacak herkes için uygundur. Ve bundan sonraki tüm yoga çalışmalarınız için bir ilk adım, keyifli bir geçiş sürecidir.

“Temel Yoga Dersleri” ile temel yoga duruşlarını ve hiza prensiplerini, deneyimli bir eğitmen gözetiminde en başından sağlıklı bir biçimde öğrenerek yogaya merhaba diyebilirsiniz. Ya da daha önce yoga yapmış ve herhangi bir sebepten ara vermiş iseniz, bu kurs ile yoga pratiğinizi yeniden canlandırabilir, bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Devrim Öztürk eğitmenliğinde her Salı 21.00-21.45 ve Cuma 20.00-21.00 arasında Caddebostan CKM’de gerçekleşecek “Temel Yoga Dersleri”ne, 2’şer aylık paket olarak kayıt alınacak olup, 9 Mart’taki ilk ders sonrasında, gruba yeni kayıt alınmayacaktır.

2 Aylık (16 Ders) “Temel Yoga Dersleri” Paketi
490 TL’dir

 

Bu ücrete 9 Mart -1 Mayıs arasındaki toplam 16 derslik
“Temel Yoga Dersleri” Paketi ve dökümanlar dahildir.

Kesin kayıt için, 2 Mart Cuma akşamına kadar 290 TL ödeme yeterlidir.

Derslerimiz 15 kişi ile sınırlı olduğundan, yerinizi kesinleştirmek için 2 Mart Cuma akşamına kadar kesin kayıt yaptırılması gerekmektedir.

Bilgi ve Kayıt için:
0554 404 34 34 veya
barakayoga@gmail.com

Sağlıklı bir omurga, canlı duran bir beden ve sağlıklı bir nefes demektir. Ve sağlıklı bir nefes demek, iyi beslenen ve iyi çalışan iç organları, dengeli zihni getirir. Bu da sağlıklı bir yaşamanızın ilk adımıdır.

Temel Yoga dersleri paketi ile, nefesinize ve bedeninize en güzel ilkbahar hediyesini verin !

Kurs Katılım Koşulları:

– Yogaya ara vermiş ve yeniden başlamak isteyen ve daha önce yoga yapmamış herkes için uygundur.
– Kesin kayıt, 290 TL kayıt ücretinin iletilmesini takiben yapılmaktadır.
– Temel Yoga Dersleri 15 kişi ile sınırlıdır.
– Bu etkinlik 15 yaş altındaki çocuklar ve hamileler için uygun değildir.

“Temel Yoga Dersleri” paketini, daha sonra orta seviye yoga derslerine devam etmek için bir ilk adım olarak düşünebilirsiniz.