Yin Yoga& Mindfulness

photo 2 (24)

21 Ekim Pazar, saat 11:00’de Kadıköy’de buluşuyoruz!

Değişime ayak uydurabilmek, hayat içinde bizlere büyük kolaylık sunar.

Uzman Yoga eğitmenleri Devrim Öztürk ve Ece Ekincioğlu eşliğinde, sonbaharda bedeninizin ve zihninizin ihtiyaçlarını desteklemeye yönelik keyifli bir çalışma sizleri bekliyor.

Çalışmada Akciğer enerjinize yönelik Yin Yoga uygulaması ve Mindfulness (Farkındalık) Meditasyon çalışması yapılacaktır.

Yaşam enerjisi bedende meridyenler üzerinde akar. Yin Yoga, meridyenler üzerinde etki eden bir Yoga uygulamasıdır. Dolayısıyla, Yin Yoga ile yaşam enerjisini dengelemek mümkündür. Her organın ayrı meridyeni vardır. Yaşam enerjisi rahat akamadığı ya da dengesiz aktığı zamanlarda zihinsel- duygusal ya da fiziksel sıkıntılar yaşanmaya başlanır.

Bu çalışmada Akciğer Meridyenine odaklanacağız.

Akciğer enerjisi yetersiz olduğunda, kişinin düşünceleri bulanık ve karmaşık olur, bağlantı kurmakta sorun yaşar, aynı zamanda zorluklarla karşılaşıldığında ihtiyacı olan gücü kendinde bulamaz, duygusal çeviklik açısından zayıflık yaşar.

Küçük bahçemizin manzarasında, bedeninizi ve zihninizi besleyecek keyifli bir Pazar günü geçirmek istiyorsanız, matlarımızın başında buluşalım!

Süre: 2 saat
Çalışma sadece 10 kişi ile sınırlıdır

Ücret: 100 TL

Kayıt için barakayoga@gmail.com adresine iletişim bilgilerinizi ekleyerek mail atınız, size hızlı bir şekilde dönüş sağlayacağız.

Mekan: Kadıköy Yeldeğirmeni adresimizde gerçekleşecek.

Reklamlar